Cenové ponuky pre oldtimers, youngtimers a modernú klasiku pomocou niekoľkých kliknutí

BIDaCLASSIC vám ponúka ako predajca aj ako súkromný predajca okrem reklám ZDARMA aj bezkonkurenčný aukčný nástroj pre vaše vozidlá. Vďaka tomu môžete rýchlo a ľahko dostávať záväzné ponuky a po aukcii máte vždy možnosť odmietnuť predaj za najvyššiu cenu! Takže na každej aukcii máte vždy 100% bezpečnosť.

Okrem toho vám ponúkame možnosť „kúpiť si to teraz“ a reverznú aukciu, takzvaný „KICKDOWN predaj“, za malý poplatok. Ďalšou funkciou predaja je možnosť predložiť kupujúcemu pultovú ponuku. Vyvinuli sme túto funkciu „umiestnite svoju najlepšiu ponuku“, ktorá je v Amerike široko používaná, takže dostávate iba cenové ponuky, ktoré sa blížia vašej požadovanej cene. Viac informácií o jednotlivých funkciách predaja sa dozviete v častých otázkach.

Ktorý problém môžeme vyriešiť pre vás?

Životnosť a nízke výnosy! Vaša reklama zatiaľ konkurovala iným reklamným prostriedkom na iných predajných burzách. V aukcii však o vaše vozidlo súťaží rôzni potenciálni kupci. Nie je neobvyklé, že s vašim vozidlom dosiahnete vyššie, ale určite rýchlejšie výnosy, pretože aukcia trvá len krátko.

V prípade reklamy ponuka kúpnej ceny vždy pochádza „zdola“, to znamená, že potenciálny kupujúci vám ponúkne svoju cenu a vy sa musíte rozhodnúť, či požadovanú zľavu poskytnete alebo nie. Ak napr. Ak sa v predaji ako predajná cena v reklame povie 50 000 eur, kupujúci nikdy nezaplatí 53 000 eur. Naopak: zmienka o cene v reklame predstavuje hornú hranicu predajnej ceny a vyzýva kupujúceho, aby rokoval smerom nadol. Takto „predaj“ funguje už celé storočia! V našich slepých aukciách každý potenciálny kupujúci draží svoju cenu a nevie aktuálny stav ponuky ani cenové ponuky iných uchádzačov. Uchádzač dostane iba informáciu, že je uchádzač s najvyššou ponukou alebo či je na trhu ponuka s vyššou cenou.

Pri online aukcii ušetríte často veľmi vysoké náklady na dopravu na miesto aukcie a náklady, ktoré môžu vzniknúť pri spätnej preprave z miesta aukcie späť k vám, ak by sa vo fyzickej aukcii nedosiahla vaša minimálna cena. Aby po online aukcii nedošlo k nedorozumeniam z dôvodu očakávaní kupujúceho a opisu predajcu, odporúčame vám, aby ste svojmu aukčnému vozidlu poskytli aktuálne hodnotenie. Náš tip: porozprávajte sa s testovacou organizáciou a nechajte si vypracovať správu o ocenení vozidla určeného na dražbu, ktorá obsahuje aj popis stavu. Týmto spôsobom dosiahnete rýchlejší a vyšší predaj na online aukciách a kupujúci nebude mať žiadne nepríjemné prekvapenia, pretože popísaný stav sa neodchyľuje od skutočného stavu.

Súkromní vlastníci a tiež predajcovia z celej Európy môžu využiť túto príležitosť od júla 2020 a predávať svoje vozidlá prostredníctvom rôznych predajných kanálov (reklama, aukcia a „slepá aukcia“) BIDaCLASSIC. BIDaCLASSIC tiež ponúka predajcom možnosť založiť si vlastné Vybudujte aukčný portál a prispôsobte sa vnútorným štruktúram vašej spoločnosti.

Ste predajca? Potom sa tešíme na celý váš inventár vozidiel, pretože za reklamy neúčtujeme žiadne poplatky a ponúkame vám niekoľko rozhraní pre systémy správy vozidiel pre automatizovanú prevodovku. Môžete nám tak ľahko a pohodlne zrkadliť svoj inventár vozidiel. Vďaka našim inovatívnym funkciám predaja poskytneme vám ako maloobchodníkovi, ako aj vašim súkromným zákazníkom emócie pri nákupe a predaji, ktoré už boli dávno splatné.

Utrzymujemy strategiczne partnerstwa z:

Privacy Preference